Dołącz do Naszego Zespołu jako Kucharz! (Praca w Niemczech)

Kucharz

  • Data publikacji:
  • 15-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Hamburg
  • Wynagrodzenie:
  • 2200-2600 € brutto
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Jeśli marzysz o wyjeździe z Polski, zmianie otoczenia i szukasz możliwości rozwoju w branży cateringu dietetycznego na rynku niemieckim, ta oferta jest dla Ciebie! Nie musisz znać języka niemieckiego - gotowość do nauki i otwartość na nowe doświadczenia to klucz do sukcesu!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

  • Planowanie procesu produkcji

  • Dbałość o jakość, wygląd i walory smakowe przygotowywanych potraw.

  • Tworzenie  i zarządzanie zespołem – planowanie i organizacja pracy, egzekwowanie standardów i procedur.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w kuchni  (mile widziane w cateringu dietetycznym)

  • Dobra organizacja pracy

  • Pasja do gotowania i chęć rozwoju w branży gastronomicznej

  • Otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w kreatywnym środowisku pracy w Niemczech

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym kroku

  • Możliwość początkowego zakwaterowania

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie zwlekaj i aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV  na adres efd@everyfitday.de .Dołącz do naszego zespołu i razem stwórzmy wyjątkowe doświadczenia kulinarne dla naszych klientów!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń