PF-Gruppen
Jeżeli gotowanie to Twoja pasja, sprawdź tą ofertę!

Kucharz - Dania

  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Zakończenie prac: praca na stałe
  • Ilość wakatów: 3

Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8200 PLN

(7100 PLN podstawa + 1100 PLN pieniądze wakacyjne)

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie posiłków w restauracji: kanapki, sałatki, desery, burgery i wiele innych
  • obsługa urządzeń kuchennych,
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,
  • prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w kuchni
  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 48
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.

Zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego