Kucharz oraz serwis sprzątający

  • Data publikacji:
  • 11-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Beek
  • Wynagrodzenie:
  • 12,50 - 14€ brutto/godz.
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka
Opis stanowiska
  • praca w restauracja na campingu w lesie w mieście Beek
  • dwa osobne stanowiska:
    • Kucharz: przygotowywanie lunchów, dań oraz deserów.
    • Serwis sprzątający: sprzątanie restauracji, toalet, campingu oraz niekiedy pomoc w kuchni
Wymagania stanowiska
  • doświadczenie minimum 2 lata
  • znajomość języka niderlandzkiego na poziomie B1 lub angielskiego na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Oferujemy
  • wynagrodzenie
    • Kucharz: 14€ brutto/godz.
    • Serwis sprzątający: 12,50€ brutto/godz.
  • kontrakt holenderski.
  • pracę w pełnym wymiarze:
    • Kucharz: 40godz/tydzień
    • Serwis sprzątający 32/40 godz/tydzień
  • zakwaterowanie płatne 110€/tygodniowo.
  • w przypadku własnego samochodu dodatek paliwowy (0,21ct/km).
  • ubezpieczenia zdrowotne (133,84€/miesiąc).