Jobs plus
Nazywamy się Jobs Plus HR – jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, restauracji specjalizującej się w kuchni włoskiej oraz polskiej, poszukujemy osoby na stanowisko kucharza. Ośrodek jest zlokalizowany w malowniczej wsi Myślniew w południowej Wielkopolsce. Restauracja naszego Klienta dużą wagę przywiązuje do tradycji, rozwoju oraz ekologii - przyświeca jej idea życia w zgodzie z naturą.

Kucharz w polsko - włoskiej restauracji - praca gastronomia Myślniew

  • Data publikacji:
  • 26-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Myślniew, Ostrzeszów
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Lokalizacja: Myślniew (wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • gotowanie (kuchnia polsko-włoska)
  • przygotowywanie składników
  • przygotowywanie stanowiska pracy
  • tworzenie nowych dań

Wymagania:

  • doświadczenie w branży gastronomicznej - mile widziane na stanowisku kucharza
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziane: wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 1-msc. okresie próbnym (do wyboru także umowa zlecenie)
  • widełki wynagrodzenia: 3500 - 5000 zł netto/msc. + premie weekendowe
  • pracę w systemie: wt.-pt. 15:00-21:00, sob.-ndz. 12:00-22:00
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • szkolenie stanowiskowe oraz możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie grupowe
  • szansę na długoterminową współpracę
  • szybki i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami->spotkanie z klientem-> i możesz zaczynać!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Masz pytania? Zadzowń: +48 609 584 530

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń