abacent personalservice GmbH

Lakiernik proszkowy

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2400 - 4000
  • Stanowisko:
  • Lakiernik
Oferta pracy dla Lakiernika w Freiburg im Breisgau

Chcesz wyjechać do Niemiec z rzetelną firmą? Działamy na rynku już od 1999 roku i wysyłamy pracowników wyłącznie do sprawdzonych firm. Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas, stałe wsparcie polskich koordynatorów. Sprawdź naszą ofertę! W tym ogłoszeniu szukamy lakierników.

Lokalizacja: Freiburg im Breisgau

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 2400 do 4000 euro, w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie w komfortowym pokoju jednoosobowym, opłacone przez firmę
  • Stałe wsparcie i profesjonalny rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Praca w nowoczesnym zakładzie z nowoczesnym sprzętem i narzędziami

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i lakierowanie części metalowych zgodnie z wymaganiami technicznymi
  • Samodzielne zarządzanie procesem lakierowania, w tym zmiana kolorów i wykończeń
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów i zapewnienie ich zgodności z normami jakości

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i identyfikacji części
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego
  • Posiadanie prawa jazdy i samochodu
  • Znajomość j.niemieckiego

Jeśli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i poszukujesz stabilnej pracy w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu! Wyślij swoje CV już dziś na adres.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń