ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Lakiernik przemysłowy

lakiernik przemysłowy

  • Data publikacji:
  • 09-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Styria
  • Wynagrodzenie:
  • 16,65€ brutto/godz.
  • Stanowisko:
  • Lakiernik

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako lakiernik przemysłowy

Opis stanowiska:
  • Prace przygotowawcze, przygotowywanie powierzchni pod lakierowanie
  • wykonywanie prac lakierniczych zgodnie ze specyfikacją
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 16,65€ brutto/godz. + dieta dzienna 26,40€
  • Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy oraz własny samochód na dojazd do pracy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444