Klaver
Laminiarz- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

  • laminowanie ręczne
  • produkcja kompozytów z carbonu (włókna węglowego)
  • prace wykończeniowe na finiszu produkcji--
  • szlifowanie, szpachlowanie

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pracy nawet na stałe
  • zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.

Mail z dopiskiem: Laminiarz - Niemcy

tel. 570 901 913