OTTO Work Force
Znasz angielski lub niemiecki i szukasz sprawdzonej, stabilnej pracy za granicą? W OTTO mamy dla Ciebie super ofertę z zatrudnieniem jeszcze w tym miesiącu lub zaraz po majówce!

Magazyn PVH z ubraniami Tommy Hilfiger, Calvin Klein || Super oferta!!

  • Data publikacji:
  • 05-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Sevenum/Venlo, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 13.52-14.56euro/h brutto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Lokalizacja: jeden z magazynów w Sevenum/Venlo

Z nami nie musisz martwić się o transport, zakwaterowanie czy ubezpieczenie – zapewniamy pełen pakiet usług i pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

Sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć:

·       Wysoka stawka: 14.65 EUR/h brutto (13.52 EUR +8.33% dodatku wakacyjnego)

·       Bonusy w weekendy (50-100%), bo doceniamy zaangażowanie!

·       Minimum formalności (możliwość rekrutacji online)

·       Jedna zmiana, wygodne godziny: 8:00-17:00

·       Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich – min. 40h pracy tygodniowo

·       Szansa na awans i przejście na kontrakt bezpośredni!

·       Aplikacja MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

·       Telefoniczna pomoc 24/7 - Operation Service Center

·       Dostęp do wyposażonej stołówki w miejscu pracy…

…a to nie wszystko! Dwa razy w roku czeka na Ciebie wielka, wyjątkowa wyprzedaż!

Co będziesz robić? Wykonywać bardzo łatwe zadania:

·       Kompletowanie oraz pakowanie zamówień

·       Kontrola jakości produktów – markowa odzież i akcesoria

·       Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) i załadunek kontenerów

Czego oczekujemy od Ciebie?

·       Prawo jazdy - mile widziane

·       Dobrego angielskiego lub niemieckiego - to idealna szansa do rozwijania umiejętności językowych w praktyce!

Zainteresowan_a/y? Wystarczy wysłać zgłoszenie, a my oddzwonimy!

 Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: applications@ottoworkforce.eu

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń