Interkadra, Weronika Michaliszyn
InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Mechanik samochodowy

  • Data publikacji:
  • 16-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Thonon-les-Bains (Francja)

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Thonon-les-Bains (Francja)
Numer referencyjny: MS/0118/KR

ZADANIA:
- naprawa samochodów osobowych (np. wymiana paska rozrządu, wymiana sprzęgła)

WYMAGANIA:
- min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego,
- samodzielność.

OFERUJEMY:
- polską umowę o pracę tymczasową na długi okres czasu,
- darmowe zakwaterowanie,
- ekwiwalent transportowy,
- możliwość wyrabiania nadgodzin,
- zapewniony codzienny dojazd do pracy,
- opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu,
- pomoc przy dopełnianiu formalności przed wyjazdem.