Mechanik samochodowy

  • Data publikacji:
  • 07-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Roosendaal
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Naszym klientem jest znany dealer Fiata i Suzuki, ale także partner serwisowy SEAT-a i Volkswagen-a w rejonie Roosendaal. Zajmują się zarówno nowymi jak i używanymi samochodami wymienionych marek.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy mechanika samochodów osobowych!

Lokalizacja: Roosendal

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie wszystkich płynów (olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodzący)
  • Sprawdzanie ciśnienia w oponach
  • Wymiana filtrów i oleju silnikowego
  • Sprawdzanie i wymiana hamulców
  • Kompleksowe naprawy
  • Wymiana sprzęgła  / samonastawnego sprzęgła
  • Sprawdzanie i napełnianie układu klimatyzacji

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (język holenderski będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy u dealera samochodowego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie jako mechanik samochodowy (warunek konieczny)
  • Własny samochód  na dojazdy do/z pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa € 14,67 brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop (25 dni na rok)
  • Plan emerytalny
  • Godziny w tygodniu: minimum 38
  • Zakwaterowanie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń