Mechanik/Serwisant samochodowy bez j. obcego

  • Data publikacji:
  • 02-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Ketzin, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2400-2950e/miesiąc
  • Stanowisko:
  • Mechanik Samochodowy

Serwisant/Mechanik samochodowy- bez znajomości j. obcego

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant/Mechanik samochodowy

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

Oferta:

  • Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na start pracy
  • Praca rotacyjnie na 2 zmiany (6:00 - 14:30; 13:15 - 21:45)
  • Praca głównie od poniedziałku do piątku
  • Możliwe nadgodziny
  • 28 dni płatnego urlopu
  • Możliwość zakupu auta na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • Wymiany elementów eksploatacyjnych (koła, filtry, oleje, klocki hamulcowe)
  • Bardziej skomplikowane naprawy lub wymiany części (rozrządy, skrzynie biegów) elementy elektromechaniczne lub elektryczne (wiązki, czujniki, sterowniki)

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po ukończeniu szkół mechanicznych)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów (głównie nowsze marki)
  • Umiejętność korzystania z komputera diagnostycznego
  • Auto i prawo jazdy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń