Recruiters
Dla jednego z naszych Klientów, który posiada SSC w Centrum Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Młodsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Stare Miasto

         WYMAGANIA:

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min B2
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość,finanse)
  • znajomość obsługi programu MS Office
  • minimum pół roku doświadczenia w dziale księgowości
  • mile widziane doświadczenie w SSC

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja procesów księgowych w jednym z obszarów: zobowiązania (AP), należności (AR)
  • kontakt z klientami niemieckojęzycznymi z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz,
    praca w systemie SAP

          OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • szansę na realny rozwój w środowisku SSC
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • indywidualny plan szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,kursy językowe,dofinansowanie biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc, dofinansowanie żłobka i przedszkola),
  • możliwość wykonywania części pracy zdalnie,
  • pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze,
  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres ng@recruiters.com.pl

    Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)