Dla naszego klienta poszukujemy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Kucharz

  • Data publikacji:
  • 06-06-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 3000-5000
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka
Stanowisko: Młodszy Kucharz

Lokalizacja:  Poznań

OPIS STANOWISKA:

Jesteśmy dynamiczną agencją pracy, specjalizującą się w rekrutacji pracowników dla branży gastronomicznej. Obecnie poszukujemy Młodszego Kucharza do pracy w renomowanych restauracjach we Wrocławiu i Poznaniu. Jeśli jesteś ambitny, pełen pasji do gotowania i chcesz zdobywać doświadczenie w profesjonalnym otoczeniu, to ta oferta jest dla Ciebie! Młodszy Kucharz będzie odpowiedzialny za przygotowywanie różnorodnych dań, utrzymanie czystości w kuchni oraz zapewnienie najwyższej jakości usług gastronomicznych.

 WYMAGANIA:

  • >Chęć do nauki i rozwoju jako Młodszy Kucharz.
  • >Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i radzenie sobie z presją czasu.
  • >Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • >Znajomość podstawowych technik kulinarnych i umiejętność obsługi sprzętu kuchennego.
  • >Wymagana znajomość języka polskiego na komunikatywnym poziomie.

 OFERUJEMY:

  • >Umowa zlecenie.
  • >Wynagrodzenie od 19 PLN netto/godzina.
  • >Zapewniamy (odpłatne/ darmowe -zależy od miejscowości) zakwaterowanie.
  • >Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • >Wsparcie i profesjonalne szkolenie.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą ofertą pracy, prosimy o telefon 601212113 (znamy ukraiński) lub przesłanie CV na e-mail . W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - Młodszy Kucharz - Wrocław/Poznań". Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy PIXY — z nami znajdziesz pracę, która spełni Twoje oczekiwania!