Joanna Lis
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Radom

Multimedia Interactive Sp. z o.o. (MMI) należy do grupy kapitałowej Energetyczne Centrum S.A. MMI świadczy usługi wsparcia operacyjnego i biznesowego. MMI oferuje pracę na stanowisku młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Obsługujemy ponad 160 000 klientów Energetycznego Centrum S.A., które od 2011 roku prowadzi działalności na terenie Polski jako niezależny sprzedawca gazu i energii. W swoim portfolio posiada m.in. markę Błękitna Energia i MultiHome.

Zakres obowiązków:

    Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami (odbieranie połączeń przychodzących)

    Udzielanie informacji i wyjaśnień związanych z usługą posiadaną przez klienta (kanały kontaktu z klientem: telefon,
e-mail/ pismo,serwis elektroniczny E-BOK)

    Udzielanie informacji o usługach posiadanych przez klienta

    Wykonywanie działań w systemie bilingowym

Oferujemy:

    Umowę zlecenie ze składkami ZUS

    Na początek stawka podstawowa 14zł/h brutto

    Certyfikowane stopnie rozwoju dające stawki 16 i 19zł/h brutto

    Kilkudniowe szkolenie przygotowujące do pracy

    Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Wsparcie doświadczonych i zaangażowanych liderów

    Wypłatę zawsze na czas

    Zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia przydatnego w karierze zawodowej

    Elastyczny czas pracy, od poniedziałku do piątku w godz.: 8-16, 9-17, 10-18 oraz 11-19

Wymagania:

    Troska i zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów klientów

    Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów z klientami

    Dobrea dykcja, sympatyczny głos, wysoka kultura osobista

    Samodzielność i dobra organizacjia pracy własnej

    Praktyczna umiejętność obsługi komputera

    Chęć uczenia się i rozwoju umiejętności w branży energetycznej

    Minium średnie wykształcenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).