Bridge.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Młodszy Specjalista ds. PR

Opis stanowiska: Przygotowywanie treści materiałów medialnych Wyszukiwanie informacji, desk research na potrzeby działań PR Współpraca przy tworzeniu strategii komunikacyjnych Monitoring mediów Obsługa kanałów social mediowych Wsparcie konsultantów przy kluczowych projektach public relations

Oferujemy: Zatrudnienie w agencji PR o ugruntowanej pozycji na rynku Pracę przy ambitnych projektach Możliwość współtworzenia ambitnych kampanii komunikacyjnych Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole Możliwość pracy hybrydowej (zdalnie oraz w biurze w centrum Warszawy)

Wymagania: Wyższe wykształcenie lub ostatnie lata studiów Umiejętność analitycznego myślenia, selekcji informacji i wyciągania wniosków Umiejętność pisania ciekawych tekstów, redagowania materiałów prasowych Zainteresowanie tematami gospodarki Znajomość social mediów, biegłość i kreatywność w obsłudze Zaangażowanie, sumienność i terminowość Umiejętność pracy pod presją czasu

Aplikację proszę przesyłać na adres: biuro@bridge.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bridge.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się pod adresem email: daneosobowe@bridge.pl