Młodszy Sprzedawca ( kontakt email i LinkedIn)

Młodszy sprzedawca - stażysta/student

  • Data publikacji:
  • 31-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Stażysta

Do naszego biura w Warszawie - Mokotów ul. Rzymowskiego, poszukujemy do działu sprzedaży

Twój zakres obowiązków

· wsparcie w działaniach sprzedażowych produktów: SMS, CPaaS, eSIM kontakt email i na LinkedIn

· wsparcie w tworzeniu produktów - współpraca z działem technicznym,

· śledzenie trendów oraz research w obszarze telekomunikacji i nowych technologii

· wsparcie zespołu w bieżącej pracy

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

· dobrze znasz j. angielski (praca w międzynarodowym środowisku)

· interesujesz się i chcesz rozwijać się w zakresie: telekomunikacji, nowych technologii, komunikacji

· lubisz podejmować się nowych inicjatyw, postawa „can do”

· jesteś osobą komunikatywną i ciekawą tego co się wokół Ciebie dzieje

· jesteś otwarty na kontakt z Klientami ( u nas opiekujesz się klientem poprzez email i LinkedIn)

· łatwo uczysz się obsługi nowych narzędzi

Oferujemy

· cykl szkoleń zapewniających wiedzę z różnych obszarów telekomunikacji

· zdobycie doświadczenia i możliwość pracy z ekspertami

· rolę w zespole na stałe

· możliwość uczestniczenia w projektach z partnerami międzynarodowymi

· możliwość realizacji własnych pomysłów

· lekcje angielskiego w siedzibie firmy

· pakiet medyczny – w pełni opłacony przez pracodawcę (po okresie próbnym)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń