Firma Daas Sp. z o.o. świadczy usługi głównie w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac głównie na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Monter Fasad

  • Data publikacji:
  • 07-11-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Myszków
  • Stanowisko:
  • Monter

Obowiązki:

  • Montaż płyt warstwowych na fasad budynków
  • Montaż i obróbka blacharska.
  • Dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i narzędzi,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Dokładność, rzetelność w wykonywanych pracach, chęć do pracy,
  • Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu,
  • Mile widziane uprawnienia na zwyżki.

Oferujemy możliwość stałej współpracy w ciekawych projektach w Polsce i za granicą 😊