Polska Energia Słoneczna
Wraz z dynamicznych rozwojem firmy poszukujemy:

monter instalacji fotowoltaicznych

  • Data publikacji:
  • 03-02-2021
  • Miejsce Pracy:
  • polska
  • Stanowisko:
  • Monter

W związku z dynamicznym rozwojem, Polska Energia Słoneczna poszukuje pracowników na stanowisko:

- MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH - CAŁA POLSKA

Twój zakres obowiązków:

- Montowanie instalacji fotowoltaicznych zgodnie z projektem.
- Wykonywanie prac monterskich w celu przygotowania elementów konstrukcji do montażu modułów PV.
- Montowanie konstrukcji stalowych oraz aluminiowych.
- Montaż instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w montowaniu instalacji fotowoltaicznych minimum 3 miesiące.
- Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi.
- Prawo jazdy kat.B
- Aktywnego zaangażowania w pracę.
- Punktualności i dokładności.
- Dobrej organizacji czasu pracy.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na wysokościach.
- Uprawnienia SEP E +D/UDT.

To oferujemy:

- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet gruntownych szkoleń.
- Pełne szkolenia BHP.
- Pakiet badań.
- Samochód służbowy wraz ze sprzętem najlepszej jakości.
- Pracę w miłej atmosferze.