OPTIMAL SELECT

Monter Instalacji Stalowych

  • Data publikacji:
  • 24-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • podkarpackie
  • Stanowisko:
  • Monter

Agencja Pośrednictwa Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 19573 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zadania:

  • montaż konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych,
  • prace z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego,
  • prace ślusarskie,

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 metrów)
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na obsługę specjalistycznych maszyn i urządzeń np. wózek jezdniowy z koszem, z wysięgnikiem itp.
  • sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do kontaktu! Wyślij sms, a oddzwonimy do Ciebie - 889 771 441, email: agencja.optimalselect@gmail.com