Interimax
INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie. Obecnie dla naszego francuskiego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ogrodnik - Francja

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja, Alpy (okolice Bonneville)

Ogrodnik

Start: Kwiecień 2018
Ilość wakatów: 4 miejsca

Miejsce pracy: Francja, Alpy (okolice Bonneville)

Obowiązki:

-koszenie trawy, trawników
-przycinanie drzew i krzewów, żywopłotów
-sadzenie, podlewanie, nawożenie
-pielęgnacja terenów zielonych
-prace porządkowe
-obsługa kosiarki, nożyc, sekatora
-obsługa kuboty (przyczepki) kat B lub Kat B+E

Wymagania:

-minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-dobra kondycja fizyczna
-brak nałogów
-wysoka kultura osobista
-dokładność, precyzja, odpowiedzialność, sumienność
-prawo jazdy kat B+E do obsługi przyczepki

Mile widziane:

-własny samochód do wyjazdu

Oferujemy:

-francuską umowę o pracę tymczasową
-stawkę godzinową + premie
-dodatek żywieniowy
-zwrot za odzież roboczą do 80 euro
-długoterminową współpracę zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc przy organizacji wyjazdu

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne CV.

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania. Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC (t.j. INTERIMAX APT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.