Ogrodnik / Pracownik utrzymania zieleni

  • Data publikacji:
  • 01-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Konstancin Jeziorna
  • Wynagrodzenie:
  • 24-30 PLN netto
  • Stanowisko:
  • Ogrodnik

Opis stanowiska: Będziesz pracować w firmie zajmującej się architekturą krajobrazu jako ogrodnik/pracownik zieleni - terenów zewnętrznych.

Twoje działania obejmą: koszenie, pielenie, cięcie żywopłotów, krzewów, drzewek, grabienie, praca z dmuchawą do liści itp.

Wymagane:

Doświadczenie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o dzieło
  • Wynagrodzenie:  od 24-30 PLN/godzinę Netto + dodatki za nadgodziny
  • Zagwarantujemy Ci bezpłatne mieszkanie i transport do pracy
  • Pracę od zaraz

Uwaga:

Mile widziane także osoby z Ukrainy i Białorusi

Mamy otwartą rekrutację na stanowisko brygadzisty - zainteresowane osoby prosimy o kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

na adres: cv@jobs.pl
lub o kontakt telefoniczny: +48 798 962 819

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń