TOYOTA SZIC OPOLE zatrudni pracownika w połowie (1/2) wymiaru czasu pracy , na umowę o pracę lub umowę zlecenia. miejsce pracy: ul. Wrocławska 119, Opole

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W BIURZE

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych.

Czego oczekujemy?

  • solidność, odpowiedzialność i pracowitość;
  • zamiłowanie do porządku;
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych/wieczornych;
  • komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenia w lokalnej, solidnej firmie;
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wdrożenie do pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną pomoc.

Osoby zainteresowane  zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem :   77/ 401 38 54

bądź przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@toyota.opole.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń