Pracownik utrzymania ruchu/elektromechanik

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • La Boissière-du-Doré (okolice Nantes)
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Firma Job-Now, działając na zlecenie agencji zatrudnienia EuropaJob, posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: oklice Cholet, Francja

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna urządzeń
  • obsługa linii produkcyjnych do tworzenia drewnianych pojemników przeznaczonych dla sektora rolniczego, takie jak opakowania na owoce, warzywa czy ostrygi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • regularne godziny pracy od 7:45 do 17:30
  • stałe zatrudnienie na pełny etat w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie składające się z stawki godzinowej i dodatków
  • możliwość płatnych nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów związanych z badaniami lekarskimi oraz zakupem odzieży roboczej
  • stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem także po rozpoczęciu zatrudnienia, zapewniający wsparcie na każdym etapie pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń