Randstad Polska Sp. z o.o.

operator/ka maszyn i monter/ka półproduktów

  • Data publikacji:
  • 04-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z branży automotive? Posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych oraz jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Aplikuj i pracuj z nami!

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę w systemie II lub III zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22)
  • dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, pikniki pracownicze, nagrody pieniężne za szczególne zaangażowanie
  • dofinansowanie do przewozów pracowniczych (przewóz m.in. z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca, Czeladzi, Mysłowic, Katowic, Łaz)
  • możliwość przejścia w struktury firmy
  • pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie z branży motoryzacyjnej

    zadania
  • składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych
  • realizacja planów produkcyjnych
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • umiejętności manualnych
  • doświadczenia w pracy przy produkcji
  • chęci do pracy

 ul. Listopada 24 41-300 Dąbrowa Górnicza
telefon 697581419

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47