ManpowerGroup

Operator linii produkcyjnej / Pracownik magazynowy

  • Data publikacji:
  • 24-06-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy Hutchinson Poland, zajmującej się produkcją przewodów paliwowych, poszukujemy osób na stanowiska:

Operator linii produkcyjnej

Pracownik magazynowy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na stałe
  • Wysokie premie i dodatki
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Grafik pracy zmianowej podawany do wiadomości pracowników
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kluczowe zadania:

  • Czyszczenie / kontrola / pakowanie
  • Zapewnienie ciągłości linii produkcyjnej
  • Ustawianie parametrów maszyn zgodnie z dokumentacją procesową

Idealny kandydat:

  • Jest odpowiedzialny i zmotywowany do pracy
  • Ma zdolności manualne i jest sprawny fizycznie
  • Ma doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

(+48) 668 895 924

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

praca2016@pl.manpowergroup.com

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 412.