Fallwork

Praca przy linii produkcyjnej (różne działy)

Praca przy  linii produkcyjnej (różne działy)

Opis stanowiska:

-prace na linii produkcyjnej na różnych działach

-prace przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu, etykietowaniu

-odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Oferujemy:

- pracę w godzinach 22-6 od poniedziałku do piątku

- umowę zlecenie, z możliwością przejścia na Umowę o Pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość pracy od zaraz

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy

- zdolności manualne

OSOBIŚCIE: Piekary 26 LOKALIZACJA: POZNAŃ PODOLANY LUB NARAMOWICE

Kontakt 790790446

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń