KLAVER Sp. z o.o.
Operator maszyn i urządzeń CNC- praca w Niemczech

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie  oraz diety

  • praca w stabilnie działającej firmie

  • niemiecka umowa o pracę

  • zapewnione zakwaterowanie

Oczekiwania:

  • wymagana dobra znajomość języka niemieckiego (A2/B1)

  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do
    pracy

  • wymagane są umiejętności oraz wiedza związana z
    obsługa maszyn CNC

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny CNC do Nestingu

  • obsługa frezarki CNC firmy HOMAG

  • zarządzanie, konfiguracja, konserwacja techniczna
    oraz naprawa maszyn

  • wykonywanie prostego i złożonego programowania
    (tworzenia programów CNC) na maszynie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika + 48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450)
Częstochowa