BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Operator maszyny śrutującej

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się wytwarzaniem konstrukcji stalowych pod hale i mosty, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Hobro, Dania

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny śrutującej czyszczącej profile metalowe
  • Obsługa suwnicy do  5 t
  • Przenoszenie profili metalowych za pomocą suwnicy
  • Praca na zmianie nocnej
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie jako śruciarz
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy i własne auto na wyjazd.

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46,  jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń