Operator prasy krawędziowej Abkanter Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Operator

Miejsce pracy: Niemcy -   Lennestadt lub Günzburg

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie

Obowiązki:

  • praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2x320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 ml

Oferujemy:

  • długotrwała niemiecka umowa o pracę
  •  wynagrodzenie Minimum 14,00 € brutto za godzinę + 50 € netto diety dziennej
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 350 Euro
  • możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy:   office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Prasa Niemcy"

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń