SILVERHAND

Operator prasy krawędziowej CNC (Niemcy // Altenstadt)

  • Data publikacji:
  • 22-07-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Altenstadt
  • Stanowisko:
  • Operator CNC

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje doświadczonych operatorów prasy krawędziowej CNC do pracy w Altenstadt, Niemcy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki.

Co oferujemy?

  • Niemiecka umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2000-2200 EUR netto miesięcznie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Wsparcie konsultantów Silverhand
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Pełne świadczenia socjalne i urlopowe

Główne obowiązki:

  • Obsługa pras krawędziowych TRUMPF (modele 7036, 5230)
  • Konfiguracja i uzbrajanie maszyn
  • Programowanie urządzeń CNC

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej CNC
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub komunikatywna angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Dodatkowe informacje:

Oferta skierowana do kandydatów obu płci. Nasze usługi rekrutacyjne są bezpłatne, włączając tłumaczenie i przygotowanie CV w języku niemieckim.

Silverhand oferuje również usługi rozliczania podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń