Regess Sp. z o. o.
Polska firma podejmie współpracę z doświadczonym operatorem maszyn CNC z własną działalnością gospodarczą. Obsługa maszyn do gięcia hydraulicznego i nożyc gilotynowych (typ LVD PPEB i LVD MVA). Praca na terenie Belgii.

Operator prasy krawędziowej i nożyc gilotynowych CNC Belgia

  • Data publikacji:
  • 26-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Opis stanowiska:
• praca na zakładzie jako operator giętarki (prasy krawędziowej)/nożyc gilotynowych,
• produkcja jednostkowa i seryjna,
• samodzielne ustawianie oraz programowanie prasy krawędziowej i nożyc gilotynowych.

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku operatora CNC,
• umiejętność samodzielnego programowania i ustawiania maszyn,
• dobra znajomość rysunku technicznego,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prowadzenie działalności gospodarczej,
• prawo jazy i samochód (mile widziane).

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.