Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wozka widlowego w Magdeburgu

  • Data publikacji:
  • 23-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Magdeburg, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 14,-€/h brutto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Dla naszego renomowanego klienta z branży logistycznej i samochodowej z siedzibą w Magdeburgu poszukujemy operatorów wózków widłowych (k/m/d) w 2 - zmianowym systemie pracy i w pełnym wymiarze godzin pracy.

 Miejsce pracy: 39126 Magdeburg

Oferta skierowana do mieszkańców Magdeburga, Schönebeck, Gommern, Burg, Möckern, Sülzetal, Wolmirstedt, Haldensleben

Opis stanowiska:

  • Rozmieszczanie opon w magazynie na stelażach przy pomocy wózka widłowego
  • Magazynowanie i kompletowanie zamówień
  • Kompletowanie i przygotowanie towaru do wysyłki przy pomocy skanera ręcznego
  • Komisjonowanie towaru
  • Kontrola ilości i jakości
  • Codzienna kontrola i konserwacja sprzętu - wózek widłowy

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Ważne uprawnienia na operatora wózka widłowego nabyte w Niemczech (niemiecka książeczka)
  • Doświadczenie zawodowe jako operator wózków podnośnikowych czołowych, bocznych, elektrycznych, w szczególności wózków wysokiego podnoszenia z wysuwanym masztem
  • Prawo jazdy i samochód w celu dotarcia do miejsca pracy, ale nie jest to warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność

.Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Stawka 14,-€/h brutto
  • Codzienną opiekę naszego pracownika w miejscu pracy
  • Indiwidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy
  • Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB
  • Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Możliwość przejęcia pracownika przez naszego klienta
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Bezpłatne woda i kawa

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mówimy również po polsku.

Piotr Wenecki +49 15119501543

CV proszę przesłać na: piotr.wenecki@hofmann.info

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń