Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Operaror Wózka Widłowego

Operator wózka widłowego – okolice Monachium

OFERUJEMY:
  • Stawkę godzinową 14,00 EUR brutto/h
  • Ok. 170h pracy w miesiącu
  • Pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
  • Polski zespół w pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Możliwości rozwoju
  • Układanie przednie i boczne towarów na magazynie meblowym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania boczne (jest możliwość uzyskania na miejscu)
  • Chęć wyjazdu na dłużej
  • Sprawność fizyczna
  ZADANIA:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń