Praca w niemczech operatror wózka widłowego Lipsk

Operator wózka widłowego przedniego, wysokiego składu, długie widły

  • Data publikacji:
  • 10-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Lipsk, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 14,50-16,00 €/H
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego
Firma: Tabel Gruppe Stanowisko: Operator Wózka Widłowego Czołowego, Wysokiego Składu, Długie Widły Tabel Gruppe poszukuje doświadczonych i odpowiedzialnych operatorów wózków widłowych do pracy w Lipsku. Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Obowiązki:
  • Dowożenie produktów na linię produkcyjną
  • Praca na wózku widłowym
Oferujemy:
  • Stawkę:Operator wózka czołowego: 14,50€/godz. brutto Operator wózka wysokiego składu: 16€/godz. brutto Operator wózka widłowego z długimi widłami: 16€/godz. brutto
  • Dodatkowo 10€ netto diety dziennie
  • Praca na dwie zmiany (od lipca 3 zmiany)
  • Zakwaterowanie w cenie 250€ miesięcznie (pokoje dwuosobowe)
  • Nie wymagamy znajomosci języka obcego
Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń