Poszukujemy operatora wózka widłowego wysokiego składu do magazynu z branży automotiv w Lipsku

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU W LIPSKU

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Leipzig, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 16euro brutto/h
  • Stanowisko:
  • Operator Wózka Widłowego

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADU

Poszukujemy: Operatora wózka widłowego wysokiego składu do magazynu z branży automotiv w Lipsku.

Opis stanowiska:

- Obsługa wózków widłowych wysokiego składu
- Przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów
- Utrzymywanie porządku i czystości na magazynie
- Kontrola i konserwacja wózków widłowych

Wymagania:

- Wymagane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składu min. 6 miesiecy
- Aktualne uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu
- Dobra sprawność fizyczna
- Sumienność i odpowiedzialność
- Gotowość do pracy zmianowej, w weekendy
- Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 70 do 74 zł godzinowo
- Praca tymczasowa zawierana w formie umowy o pracę na warunkach niemieckich
- Elastyczny czas pracy
- Pracę zmianową i w weekendy

Kontakt telefoniczny +48 506 380 521

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV przez formularz kontaktowy dostępny pod tym ogłoszeniem.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń