Praca od ZARAZ

Operatora Maszyn

  • Data publikacji:
  • 21-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Wynagrodzenie:
  • 4500
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Tychy

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po 6 miesiącach przejęcie do Klienta
  • Podstawa plus premie
  • Ekwiwalent za pranie
  • Dopłata do stołówki
  • Dobry dojazd lokalizacyjnie

Obowiązki

  • Obsługa maszyn - prasy, tokarki, wtryskarki
  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Ustawianie maszyn produkcyjnych
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym- weekendy są wolne (nadgodziny dla osob chetnych)
  • Gotowość do pracy od zaraz

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń