OPERATOR MASZYN - BIELSKO BIAŁA, Rudawka

Operatora Maszyn, Rudawka

  • Data publikacji:
  • 02-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała
  • Wynagrodzenie:
  • 5500-6000
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Rudawka

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Gwarancję stałego zatrudnienia
  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne
  • Kilkunastoprocentowy dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego
  • Premia obecnościowa i produkcyjna
  • Premia wakacyjna i świąteczna
  • Firmową stołówkę z bogatym menu
  • Paczki świąteczne dla dzieci

Obowiązki
  • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
  • Kontrola wyrobów i procesu technologicznego
  • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń
Wymagania
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym (po 8 h)
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Determinacja do nauki

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń