PLH24hebi GmbH

Opieka nad osobami starszymi, Belgia, praca od 30.08

Firma PLH24hebi GmbH jest niemieckim pracodawcą oferującym zatrudnienie opiekunom seniorów bez wykształcenia medycznego. Oferowana przez nas praca dotyczy pomocy osobom starszym w ich codziennym życiu. Świadczone usługi są wykonywane na terenie Francji, Niemiec (region: NRW) oraz Belgii (regiony: francuskojęzyczny (Communauté Française) oraz niemieckojęzyczny (Deutschsprachige Gemeinschaft).

Poszukujemy opiekunki ze znajomością języka francuskiego. Pani bez demencji, porusza się z drobną pomocą (miewa zawroty głowy po wylewie). Ma spokojnego, przyjaznego psa (rasy labrador). Czasem odwiedza ją rodzina, która pomaga opiekunce w niektórych pracach. Szczegółowe informacje i plan pracy są ustalane z koordynatorem. Praca od 30 sierpnia br.

Zadania pracownika:
  • wsparcie we wstawaniu, myciu i pielęgnacji ciała, przebieraniu, zmianie bielizny
  • gotowanie posiłków, podawanie leków, robienie najważniejszych zakupów
  • towarzyszenie w codziennych aktywnościach, np. oglądanie TV, spacery itd.
  • prace domowe, np. sprzątanie, pranie, prasowanie, wynoszenie śmieci itd.

Wymagana znajomość języka francuskiego i doświadczenie w opiece. Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, ubezpieczenie zdrowotne i składki w Niemczech, zwrot kosztów podróży, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do Internetu i ustalony czas wolny. Zapewniamy wsparcie koordynatora.

0032 477 95 12 26