Katarzyna Szewczyk

Opiekun/ka Osób Starszych w Anglii

Data publikacji:
1.10.2020
Miejsce Pracy:
Wielka Brytania
Branża:
Opieka Zdrowotna
Stanowisko:
Opiekunka Osób Starszych

Jeżeli masz pasję do pracy z osobami starszymi, jesteś życzliwą i  sympatyczną osobą i chciałbyś/chciałbyś rozpocząć nową przygodę, wyślij nam swoje cv już dziś.

Dla naszego klienta poszukujemy opiekunów/ opiekunek do domów opieki w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1) - warunek konieczny

Gotowość do wyjazdu na przynajmniej 6 miesięcy

Czysty rejestr karny (wymagane zaświadczenie o niekaralności)

Doświadczanie mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferta:

Wynagrodzenie od £8,21- £9,00 brutto za godzinę, około 1350 GBP netto, (odliczone zakwaterowanie i podatki)

Stała i długoterminowa umowa o pracę,40- 48 godzin tygodniowo

Zwrot koszów za bilet

Zakwaterowanie (własny pokój)

Pomoc w alokacji i czynnościach administracyjnych

Płatny urlop wypoczynkowy 28 dni w roku

Szkolenie od pierwszego dnia i przez całą karierę

Skale wynagrodzeń i progresja z dostępnymi wewnętrznymi awansami

Wyższe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne

Nagrody za wieloletnią służbę / program uznania

Program premii za polecenie znajomego

Program rabatowy dla pracowników, kupony, e-vouchery, wakacje, kino i restauracje

Zakres obowiązków:

Pomoc w codziennych czynnościach

Pomoc w jedzeniu, picu, utrzymaniu higieny osobistej i wyglądu, umożliwianie dostępu do toalet i korzystania z nich

Udział w drobnych obowiązkach domowych, zgodnie z wymaganiami, np pranie, sprzątanie po posiłku.

Zapewnienie opieki i wsparcia psychicznego, duchowego i kulturowego

Uzupełnianie aktualnej i odpowiedniej dokumentacji rezydenta, która obejmuje codzienne prowadzenie ewidencji, wykresy i plany opieki

Współpraca z personelem

Jeśli chcesz być częścią tej ekscytującej nowej podróży, wyślij nam swoje cv w języku angielskim.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń