Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Zgłoś się do nas, jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

OPIEKUNKA ORAZ POMOC DOMOWA DLA SENIORA

  • Data publikacji:
  • 31-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Essen, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1170 euro netto

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie, a oddzwonimy do Ciebie.

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pana Petera. Senior mieszka razem z żoną w Essen. Podopieczny choruje na Parkinsona, miewa silne bóle mięśniowe oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pan Peter ma początki demencji. W opiece nad podopiecznym pomaga żona.

Obowiązki:
  • pomoc w czynnościach toaletowych, myciu oraz ubieraniu. Senior potrzebuje też
  • opieka w ciągu nocy (Opiekunka w ciągu dnia ma czas do odespania)
  • czynności związane z prowadzeniem domu, sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów

Wymagania:
  • gotowość podjęcia pracy na 2-3 miesiące
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:
  • bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
  • gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • indywidualny dobór ofert

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00