Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opiekunka z czynnym prawem jazdy dla Pani Ingrid

  • Data publikacji:
  • 17-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Iserlohn, okolice Dortmundu, Niemcy

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani Ingrid, która mieszka w Iserlohn (okolice Dortmundu). Starsza Pani ma II stopień niepełnosprawności, ma 91 lat, 150cm wzrostu, 45 kg. Choruje na zaburzenia rytmu serca. Porusza się z rolatorem, ale trzeba ją asekurować i pilnować na schodach. Nie ma większych problemów ze snem.

Obowiązki:
-prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków oraz krojenie pokarmów, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.
-zapewnienie wsparcia Pani Ingrid w codziennym życiu, takim jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, kąpielach, pielęgnacji ciała oraz drobnych aktywnościach mobilizujących umysł Pani Ingrid. Opiekunka będzie jej również towarzyszyć w wizytach u lekarza

Wymagania:
-czynne prawo jazdy,
-znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
-doświadczenie w opiece

Oferujemy:
-zapewniamy w domu swojego podopiecznego pokój z telewizją i Internetem
-legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
-wysokie zarobki
-odprowadzanie składki ZUS

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00