Firma FRIGGA zatrudni Opiekunki Osób Starszych do pracy w Niemczech! Oferujemy legalne zatrudnienie, najkorzystniejsze warunki, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy. Wymagamy jedynie podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece.

Opiekunowie seniora praca w Niemczech.

  • Data publikacji:
  • 01-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Miejscowość: 26817 Rhauderfehn

Podopieczny, 72lat, 160kg, 182cm

Dolegliwości:

- podopieczny jest po wylewie

- choruje na nadciśnienie tętnicze

- jest diabetykiem

- zaburzenia rytmu serca

- pacjent ma problemy z mową

- lekkie problemy ze słuchem i wzrokiem

- podopieczny nosi okulary

- pacjent jest osobą leżącą

- korzysta ze specjalistycznego łóżka, które jest wyposażone w materac na odleżyny

- transfer

- pomoc przy przekładaniu z boku na bok

- obmywanie pacjenta w łóżku

- korzysta z wózka inwalidzkiego

- korzystanie ze schodów jest niemożliwe

- pacjent potrzebuje asysty opiekunki przy podnoszeniu się w łóżku, bądź korzystania z wózka

- nie porusza się samodzielnie

- inkontynencja

- pacjent korzysta z cewnika i pieluchomajtek

- potrzebuje pomoc przy higienie ciała

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się

- pomoc przy jedzeniu i piciu

- odżywianie przez sondę

- podopieczny jest otyły, ma nadwagę

- pacjent budzi się sporadycznie w nocy

- podopieczny korzysta z ergoterapii, usług logopedy i rehabilitacji medycznej

Pan mieszka z żoną w domu jednorodzinnym na wsi. Pacjent chętnie współpracuje i zależy mu na miłym towarzystwie oraz na osobie, która będzie mu czytała. Do najbliższego sklepu można dojść pieszo, zajmuje to ok. 10 minut. Do kontaktu jest żona.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pomoc w jedzeniu i piciu

- indywidualna pomoc w opiece i codziennym funkcjonowaniu podopiecznego

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- czytanie pacjentowi

- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- telewizor

- połączenia do Polski

- internet

- zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:j.lewandowska@friggawork.pllub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska tel. +48 535 222 855

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”