IPRIME JOBS SP. Z O.O.
iPrime Jobs Sp. z o.o. to międzynarodowa agencja zatrudnienia, specjalizująca się w pośrednictwie pracy oraz doradztwie personalnym i zawodowym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Tychach (okolica Urbanowic).

Pani do sprzątania (z grupą)- Tychy praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 09-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • tychy
  • Wynagrodzenie:
  • 2000 zł netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biur, toalet

Wymagania:

*Oferta dedykowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności grupy 1 oraz 2.

*Każdy z kandydatów musi mieć orzeczenie od lekarza medycyny pracy o zdolności do pracy.

Oferujemy:

*Pracę płatną 2000zł netto.

*Pracę trzyzmianową w godzinach 6-14 ,14-22, 22-6

*Pracę od poniedziałku do piątku

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to nie czekaj, aplikuj już dziś  i dołącz do zgranego zespołu.

Kontakt :  501170498, i.mazurkiewicziprimejobs@gmail.com

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące oferty.

Pozdrawiam.

Administratorem danych osobowych jest spółka IPrime Jobs Sp. Z o.o., Katowice 40-514, ul. Ceglana 4. Dane są przetwarzane w celu udziału w rekrutacji i zatrudnienia na podstawie art. 6 ust 1b RODO. Więcej informacji można uzyskać na stronie iprimejobs.com

Link