Contrain

Pomocnik lakiernika – produkcja. Umowa o pracę. Możliwe nadgodziny!

  • Data publikacji:
  • 23-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Łódź Centrum, Łódź Teofilów
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

4300 brutto / miesięcznie
Polska, Łódź Centrum, Łódź Teofilów
Produkcja
Praca tymczasowa

Dla jednego z naszych stałych klientów w związku z rozwojem działu poszukujemy osób, które są zainteresowane podjęciem pracy na produkcji na stanowisku – pomocnik lakiernika.

Zakres obowiązków:

  • wypakowywanie części do lakierowania,
  • przygotowanie elementów do malowania,
  • kontrola jakości oraz pakowanie,
  • dbanie o porządek pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy 3- zmianowej,
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie zasadnicze umowa o pracę od 4300 brutto
  • 20% dodatek nocny,
  • praca 3-zmianowa,
  • jasny zakres obowiązków,
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia.

Jako administrator danych informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji obecnej lub przyszłej, jeśli wyraził Pan/ Pani na nią zgodę, a także w celach kontaktowych.

Przetwarzanie danych następuje na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej: RODO).

Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. 3 Maja 14A, 93-408 Łódź, e-mail: iod@contrain.pl. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo zgłoszenia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych

Szczegółowe informacje na temat rodo możesz znaleźć: contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/