Poszukiwany/a Marketing Specialist do firmy finansowej. Praca od zaraz.

Poszukiwany/a Marketing Specialist do firmy finansowej.

  • Data publikacji:
  • 03-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie 100%
  • Wynagrodzenie:
  • 4500 - 6000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Marketingu

Praca od zaraz. Forma zatrudnienia:

UZ / B2B Wynagrodzenie: 4 500- 6000

Twoje główne zadania:

- Planowanie i realizowanie strategii marketingowej, która zachęci użytkowników do pozostania i korzystania z aplikacji mobilnej,

 - Raportowanie wyników tygodniowych/miesięcznych,

 - Pozyskiwanie ruchu traffic w aplikacji (działania social paid i organic),

 - Optymalizacja reklam w aplikacji mobilnej oraz na kanałach Social Media

Szukamy Ciebie, jeśli:

- Znasz j.angielski na poziomie min. B2

 - Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz jesteś terminowy/a i odpowiedzialny/a Znasz Google Ads, Analytics, podstawy SEO etc.

 - Potrafisz skutecznie przeprowadzić kampanie social paid na kanałach Facebook, Instagram, Snapchat

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

 - Pracę zdalną w 100%

 - Elastyczny grafik

 - Bardzo dobrą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie finansowej, team w wieku 21-28 lat

Wymagania:

- Dostępność min. 3 dni w tygodniu w dowolnie ustalonych przez Ciebie godzinach

 - Język angielski min. poziom B2

 - Firma: Paidwork Sp. z o.o.

Prosimy o wysyłanie CV na email: weronika@paidwork.com