Personal-Werk
Dla Naszego Niemieckiego pracodawcy poszukujemy komisjonerów artykułów mięsnych

Praca dla komisjonerów

  • Data publikacji:
  • 28-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Münster, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1200-1400 € netto
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma Personal - Werk obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KOMISJONER

Miejsce pracy: Münster, Niemcy

WYMAGANIA:
  • minimalna znajomość języka niemieckiego (należy umieć się przywitać, rozumieć proste polecenia brygadzisty, znać liczebniki)
  • prawo jazdy oraz własny transport z zakwaterowania do miejsca prac
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • komisjonowanie na chłodni artykułów mięsnyc
OFERUJEMY:
  • stawka brutto 11€ plus 25% godziny nocne, plus 50% za prace w niedziele
  • niemiecka umowa na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne 9 miesięcy
  • system pracy dwuzmianowej
  • możliwość zakwaterowania (odpłatnie)
  • bezpłatna ciepła odzież robocza oraz obuwie

Oferta pracy skierowana jest tylko dla mężczyzn. Praca od przyszłego tygodnia tj. 03.06.2020. Każdy Nasz pracownik nie odpłatnie przechodzi test na koronawirusa stąd mamy pewność, iż Nasi pracownicy są zdrowi. Praca na chłodni o temeperaturze +4/+6°C po Naszej stronie jest termiczna odzież robocza oraz obuwie.