Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z Ekipą Murarzy

Praca dla Murarzy [Belgia]

  • Data publikacji:
  • 16-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Murarz

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych Murarzy na klinkier do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki

· praca na obiektach mieszkalnych

· murowanie klinkierem

Wymagania

· umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich (klinkier)

· własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

· prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

· znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

· mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

· samodzielność i motywacja do pracy

Oferujemy

· możliwość zakwaterowania,

· atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

· długoterminową współpracę

· możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

· kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184 ( od pon. do pt. 8;00-16;30)

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.