Concept Plus Sp. z o.o.
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - mile widziane grupy, pary! 13€!

  • Data publikacji:
  • 05-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Lingen, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:

  • Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner markowych ubrań
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Pełnoletność - wymóg konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 11-13 € brutto/h oraz dodatki i premie
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Agencja Pracy

Concept Plus Sp. z o. o.
+48 690 105 366
jr@cp-personal.com