c-profit
ekstra zarobki!!!

PRACA KELNERKI od zaraz

  • Data publikacji:
  • 19.11.2021
  • Miejsce Pracy:
  • POZNAŃ
  • Wynagrodzenie:
  • 8000 PLN
  • Branża:
  • Gastronomia / Hotelarstwo / Turystyka
  • Stanowisko:
  • Ulotkarz

Oferuję pracę KELNERKI w klubie w centrum Poznania, na starym rynku :)

obowiązki;
- sprzedaż alkoholu z karty
- obsługa terminala
- dbanie o porządek przy stolikach

wymagania;
- podstawy j. angielskiego
- komunikatywność

OFERUJĘ;
- BAAAARDZO WYSOKIE ZAROBKI, NA POCZĄTEK 1200-1600ZŁ TYGODNIOWO
- umowę z ubezpieczeniem
-TYGODNIOWKI!!!!!
- etat,lub pół (co najmniej 3 dni pracy w tyg)
- elastyczny grafik dopasowany do CIEBIE:)

nie zwlekaj, nie przemęczaj się w gastro za 12zł/h :)

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń