SPM Poland Sp. z o. o.
SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Praca na produkcji dla kobiet i mężczyzn!

  • Data publikacji:
  • 17-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do :

Miejsce pracy: Łódź

Co możesz zyskać:

  • pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę bez pośredników( ZUS + płatny urlop)
  • przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • stawkę godzinową + 500 złotową premię
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji i świąt Bożego Narodzenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)
  • możliwość skorzystania z OK System

Czym będziesz się zajmował:

  • prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Jak się do nas zgłosić:

  • zaaplikuj on-line
  • napisz SMS o treści PRACA na nr 501 586 906 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o.